مزدوران دیکتاتوری اسلامی

تصویر چهره: FaceImage
تصویر1 : Image
کد:
1166
نام:
روح اله
نام خانوادگی:
حسنی شهپر
لغب:

      
سمت اداری:
مدیر حراست هلدینگ نفت و گاز تامین - رئیس هیئت مدیره صندوق بازنشستگی راه آهن - رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه نفت و گاز آریا - مدیر حراست شرکت نفت پاسارگاد و .............
آدرس محل کار:

      
آدرس خانه:

      
آدرسهای دیگر:

      
تلفن همراه:

      
تلفن خانه:

      
تلفنهای دیگر:

      
تاریخ تولد:
1359
محل تولد:
اطراف همدان
توضیحات:
افشای اسناد محرمانه توسط روح اله حسنی شهپر

روح اله حسنی شهپر که پیش از این نیز خبرهای وحشتناکی از او در سایت های آزاد و حامی ملت ایران انتشار یافته بود بالاخره طی یک پروسه هفتساله در دولت بی کفایت احمدی نژاد توانست یکی یکی پله های ترقی خود را با حمایت بی دریغ و افزون مهدی احمدی نژاد و رحیم مشایی طی کند . 
وی پس از برخورد خشن و نظامی با معترضین انتخابات موسوم به جنبش سبز در غالب فرماندهی عده ای اوباش بسیجی توانست موقعییت متزلزل خود را در بزرگترین هلدینگ سرمایه گذاری نفت و گاز در عنوان مدیریت حراست این هلدینگ حفظ نماید .

پس از قلع وقمع بسیاری از مدیران توانمند و دلسوز این هلدینگ و جایگزین کردن عده ای اوباش بسیجی کوتاه قد با حمایت رحیم مشایی و مهدی احمدی نژاد در بخش های کلیدی هلدینگ نفت و گاز تامین ( وابسته به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتمایی معروف به شستا ) و شرکت های تابعه این هلدینگ مانند شرکت نفت ایرانول ، شرکت کشتیرانی نفتکش ملی ایران ، شرکت توسعه نفت و گاز آریا ، شرکت نفت پاسارگاد ، شرکت ایران پرسی گاز و شرکت های پولساز دیگر ، توانست لیاقت خود را بیش از انتظار رحیم مشایی و مهدی احمدی نژاد به اثبات برساند .

با فاصله افتادن بین احمدی نژاد و رهبری ایران بسیاری از یاران احمدی نژاد منجمله روح اله حسنی شهپر با مصلحت سنجی رحیم مشایی بنا براین گذاشتند تا با یک فاصله نمادین خود را حامی رهبری ایران نشان دهند ، اما با افشاگری هایی که علیه عده ای از یاران نزدیک احمدی نژاد توسط مجلس و قوه قضائیه صورت گرفت فرصتی دوباره و مغتنم دست داد تا بار دیگر روح اله حسنی شهپر وفاداری و نیروی خود را در طبق اخلاص قرارداده و تقدیم رئیس جمهور نماید .

وی که از دوسال پیش با هویت مستتر مامور به تدوین اسناد محرمانه علیه عده ای از رجال خاص و مدنظر دولت بود با انتشار بخشی از این اسناد که مربوط به برادران لاریجانی می باشد توانست بار دیگر نشانی از توانایی و لیاقت خود را برای احراز مسندهای بالاتر ( احتمالا ریاست شستا ) به نمایش بگذارد که البته گمان میرود اینبار این خواب به عمر دولت قد نداده و بر آب نوشته شودهمچون مدیران دیگر احمدی نژاد شخصیتی خود محور ، بی نزاکت و کم مایه می باشد و اصرار به اسلام گرایی میانه رو دارد و در عمل و ظاهر جز متشرعی متظاهر نیست. از لحاظ کاری پرونده ای مثبت ندارد و عمده شرکت هایی که حضور دارد با اکراه مورد قبول پرسنل می باشد.
تاریخ مرگ:

      
اتهامات:
فرمانده چماقداران عملیات شهرک غرب، میرداماد تا میدان ولیعصر

کارسازی میلیاردها پول از بیت المال به نفع حلقه انحرافی 

ساخت اسناد جعلی علیه مدیران کارآمد جهت انزوا و برکناری آنها
بیوگرافی:

      
لینکس:

      
تاریخ آخرین ویرایش:
Jun/28/2013
فرم ویرایش